ADATA uvádí externí SSD disk SC680

ADATA Technology (Taiwan Stock Exchange: 3260.TWO), přední výrobce vysoce výkonných DRAM modulů, NAND Flash produktů a mobilního příslušenství, s potěšením oznamuje uvedení externího SSD disku ADATA SC680. SSD disk zaujme stylovým a kompaktním designem, snadnou přenositelností a podporou nejnovějšího a nejrychlejšího rozhraní USB 3.2 Gen 2.

Doporučené koncové ceny:
SC680 240 GB – 1349 Kč, 480 GB – 2099 Kč, 960 GB – 3699 Kč.

Lehká noha, rychlá noha
Díky své nízké hmotnosti (35 g) a tenkosti (pouze 10 mm) zapadne SC680 pohodlně do každé kapsy, kabelky nebo batohu. Vzhledem k podpoře USB 3.2 Gen 2 může nabídnout špičkové rychlosti pro čtení a zápis až 530 / 460 MB/s, což je asi 6,6× rychleji[i] než u běžných externích pevných disků. Díky tomuto výkonu mohou uživatelé snadno přenášet i data velkých objemů, ale také nahrávat náročné hry bez zbytečného čekání. Kromě toho je SSD disk odolný proti nárazům, pracuje tiše a má nižší spotřebu než jiné externí SSD disky.

Kompatibilní a snadno použitelný
SC680 je vybaven konektorem USB-C (Type C), který je otočný. Díky tomu odpadá obtěžující zkoušení správné orientace kabelů, které si ještě dobře pamatujeme ze starších verzí USB konektorů. SSD disk bez problémů pracuje s operačními systémy Windows, Max OS a Android, takže umožňuje přenášet data mezi všemi možnými zařízeními bez jakýchkoliv omezení. Ať už má posloužit práci nebo zábavě, majitelé SSD disku SC680 se mohou těšit na snadné a pohodlné používání.

Přesná dostupnost SSD disku ADATA SC680 se může v jednotlivých zemích lišit. Podrobnosti zjistíte u nejbližšího zastoupení společnosti ADATA nebo na webu www.adata.com.

[i] Tohoto výsledku bylo dosaženo v laboratorních podmínkách pomocí PC s USB 3.2 druhé generace a s nainstalovaným ovladačem UASP. Skutečný výkon se může lišit v závislosti na konfiguraci hostitelského zařízení a software.