ADATA představuje herní headset XPG EMIX H20

Virtuální 7.1 surround zvuk a 50mm reproduktory poskytnou hráčům skvělý zážitek a umožní jim, aby se ještě více ponořili do hry

ADATA® Technology, přední světový výrobce vysoce výkonných paměťových DRAM modulů a NAND Flash produktů, dnes představil herní headset XPG EMIX H20. Díky virtuálnímu 7.1 surround zvuku, 50mm high-fidelity reproduktorům a RGB podsvícení, nabízí EMIX H20 hráčům úplně novou úroveň herních zážitků.

Doporučená koncová cena s DPH:

EMIX H20: 999 Kč.

Lepší přesnost a hlubší ponoření do hry

Mít představu o tom, co se děje okolo, je základním předpokladem vítězství v mnoha herních bitvách. Bez toho bude mít protivník stále navrch a překvapí vás v situacích, kdy to nejméně čekáte. EMIX H20 pomůže vychýlit citlivou ručičku herních vah ve váš prospěch díky virtuálnímu 7.1 surround zvuku. Ten vám umožní slyšet přátele i protivníky, ať už jsou před vámi nebo za vámi, takže na ně budete vždy připraveni. V kombinaci s hi-fi reproduktory o průměru 50 mm zajistí EMIX H20 křišťálově čistý zvuk s širokým rozsahem, excelentní věrností a basy optimalizovanými pro sluchátka.

Odlehčený design, nastavitelný mikrofon a RGB podsvícení

Kromě špičkové kvality zvuku je důležitou charakteristikou dobrých herních sluchátek také pohodlné používání. Zejména pro zapálené hráče, kteří je mají na uších dlouhé hodiny. Právě proto jsou sluchátka EMIX H20 odlehčená, takže ani při dlouhých herních seancích neunaví hráčské uši přílišnou vahou. Kromě toho má EMIX H20 pohodlný nastavitelný mikrofon, takže hráči budou mluvit přímo do něj a nebudou tak muset svým spoluhráčům opakovat důležité pokyny. Ovladač obsahuje tlačítka pro regulaci hlasitosti nebo vypnutí mikrofonu, ale také pro ovládání RGB podsvícení s efektem dýchání. To vylepší herní atmosféru a ještě dobře vypadá.