ADATA představuje elegantní USB disk UV350 s kapacitou až 64 GB

ADATA Technology, přední výrobce výkonných paměťových modulů DRAM a mobilního příslušenství, s potěšením oznamuje uvedení USB flash disku ADATA UV350. Na první pohled zaujme elegantním vzhledem, designem bez krytky a výrazným otvorem pro zavěšení na klíče nebo šňůrku. Díky tomu je jeho až 64GB kapacita snadno přenosná všude tam, kde je to potřeba. Podpora USB 3.1 zase zajistí bezproblémový přenos fotek, hudby, videa nebo čehokoliv jiného.

Doporučená koncová cena s DPH:
UV350 16 GB – 139 Kč, 32 GB – 199 Kč, 64 GB – 359 Kč

Snadno přenosný, stylově elegantní
Lesklá povrchová úprava dává disku UV350 punc stylu a elegance. Netradičně tvarované očko pro zavěšení je díky své velikosti ideální pro dnešní uspěchanou dobu. Umožňuje totiž disk rychle zavěsit prakticky na cokoliv a jít. Díky progresivnímu bezkrytkovému designu se neustálé otravné hledání horní části běžných USB disků stává dávnou minulostí.

Rychlé přenosy s velkou kapacitou
UV350 podporuje USB 3.1, což v praxi znamená přenosové rychlosti až 5 Gb/s, funkci plug and play a samozřejmě také zpětnou kompatibilitu se zařízeními, které mají starší USB 2.0. Díky dostupným kapacitám 16 GB, 32 GB nebo 64 GB se uživatelé nemusí obávat nedostatku místa, ať už chtějí na disk ukládat fotky ve vysokém rozlišením nebo 4K videa. UV350 samozřejmě spolupracuje se všemi typy zařízení, jako jsou počítače, tablety, hudební systémy, televize, audio systémy v automobilech, herní konzoli a další. Funkce plug and play zase zajistí nahrávání a stahování souborů bez zbytečného zdržování. Stejně jako ostatní USB disky ADATA přichází UV350 s pětiletou zárukou.