ADATA představuje své nejnovější produkty v pohlcujícím virtuálním světě

Společnost ADATA Technology, přední výrobce paměťových modulů, USB flash disků, paměťových karet, SSD disků, přenosných pevných disků a herních periferií, pořádá online událost ve virtuálním světě MERAVERSE, na které představuje své nejnovější produkty. Svět MERAVERSE byl vytvořen za účelem komunikace mimo hranice vzdálenosti a času.  Společnost ADATA chce spotřebitelům nabídnout pohlcující a interaktivní zážitek prostřednictvím virtuálních výstav a nejrůznějších akcí.  K vidění je nová generace paměťových modulů DDR5, SSD disky, herní produkty a další.

Mezi produkty, které stojí za zmínku a které jsou zde k vidění, patří paměťový modul ADATA ACE 6400 DDR5, SSD disk XPG Gen5 x 4 a herní myš XPG ALPHA WIRELESS oceněná cenou Red Dot Design Award, jež získala i několik dalších ocenění od celosvětově uznávaných médií.

MERAVERSE – Virtuální výstava

Platforma MERAVERSE se skládá z virtuální výstavy produktů kombinované s formátem dobrodružné hry (AVG). Návštěvníkům poskytuje pohlcující způsob, jak se seznámit s nejnovějšími a nejlepšími produkty společností ADATA a XPG. Návštěvníci se již nyní mohou volně procházet se 720stupňovým zorným polem uvnitř virtuálního světa MERAVERSE a prozkoumávat produkty.

Výstava virtuálních produktů představuje inovativní produkty pro hráče i tvůrce. K vidění je vzrušující nová řada produktů XPG s tématy XTREME GAMING, XTREME MODDING a XTREME STYLE. Další výstavní oblast s názvem “Build to Create” představuje vysoce výkonné produkty, které pomohou lidem maximalizovat jejich tvůrčí potenciál, včetně SSD a DRAM.

Návštěvníci by měli věnovat pozornost všem zákoutím MERAVERSE. S pomocí ORB (cross-time machine) mohou návštěvníci sbírat body v podobě energetických koulí a pracovat na tom, aby se stali mezihvězdným přetížením MERAVERSE. Součástí MERAVERSE je také ADATA Birthday Activity Zone, která byla spuštěna již dříve u příležitosti 21. narozenin společnosti ADATA.

XTREME GAMING  

V herní zóně XTREME Gaming je vystavena nedávno uvedená bezdrátová myš XPG ALPHA, která získala ocenění Red Dot Design Award. Tato myš byla zkonstruována tak, aby odrážela jazyk průmyslového designu společnosti XPG nazvaný “Exoskeleton”. Klade důraz na rovnováhu mezi formou a funkcí se zaměřením na ergonomii. Kromě toho získala bezdrátová herní myš XPG ALPHA i několik dalších ocenění od celosvětově uznávaných médií, jako například PCMag, HotHardWare, theFPSreview a APH Networks. Prémiovými vlastnostmi tohoto produktu jsou například pohodlný úchop, maximální výdrž baterie 60 hodin a přizpůsobení RGB osvětlení prostřednictvím softwaru XPG PRIME.

Vystavena je i herní myš XPG VAULT, inovativní koncept produktu, který byl na letošním veletrhu CES dobře přijat. Je vybavena vestavěným polovodičovým diskem a spouštěčem her XPG pro ukládání herních dat do myši, což uživatelům umožňuje hrát napříč více počítači. XPG VAULT je vybavena vestavěným 1TB SSD diskem s přenosovou rychlostí až 958 MB/s. Herní myši XPG ALPHA i VAULT podporují software XPG PRIME pro přizpůsobení tlačítek a světelných efektů RGB.

XTREME MODDING

Pro počítačové nadšence a hráče je určena oblast XTREME MODDING, kde jsou představeny nejnovější herní komponenty značky XPG. Patří mezi ně napájecí zdroj XPG CYBERCORE a také ventilátor XPG VENTO PRO 120 PWM, který je vybaven dvojitými ložisky japonské výroby od společnosti Nidec. Návštěvníci Meraverse se také mohou seznámit s XPG BATTLECRUISER PRO, vysokokapacitní herní počítačovou skříní typu full-tower, která podporuje špičkové komponenty. Šasi je vyrobeno z hliníku a vybaveno magnetickým předním panelem a filtrem. Nabízí vynikající správu komponent a konfigurace kabelů je řádně uložena na pravé straně skříně. Trojúhelníkové prvky, které reprezentují značku XPG, jsou osvětleny prostřednictvím ARGB. Skříň je vybavena řadou vstupně-výstupních rozhraní a portů USB a je skvělou volbou pro hráče a počítačové nadšence.

K vidění jsou také nejnovější SSD disky od XPG, které podporují rozhraní PCIe Gen5 x4 nové generace a jsou kompatibilní se standardem NVMe 2.0. Jejich trvalý výkon čtení a zápisu přesahuje 14/12 GB/s a vyznačují se patentovaným systémem chlazení s žebrováním pro optimální a špičkový výkon. Herní paměti XPG SLAYER RGB DDR5 s trojúhelníkovým reliéfním tvarem v kombinaci s oslnivými světelnými RGB efekty a dvojitým zrcadlovým i matným povrchem se nesou v duchu nejvyššího výkonu. Paměťový modul XPG SLAYER je držitelem ocenění Red Dot a Good Design za design a poskytuje výkon až 7000 MT/s. Jeho neméně působivý sourozenec XPG CASTER RGB DDR5 dokonale integruje osvětlení RGB s wolframově šedým barevným schématem a vytváří tak vysoce futuristicky vyhlížející zařízení. Poskytuje přenosové rychlosti od 6400 MT/s a až 7000 MT/s u prémiovějších variant. Všechny moduly XPG DDR5 jsou vybaveny vestavěným rozhraním On-Die ECC a PMIC, které zajišťují spolehlivý a stabilní provoz.

XTREME STYLE

V této zóně představuje značka XPG počítačovou skříň XPG STARKER AIR mid-tower ATX s inovativním prachovým filtrem, magnetickými předními panely a vysoce účinnou konfigurací sání teplého a studeného vzduchu. Kromě špičkových herních produktů XPG představuje také řadu příslušenství. Patří mezi ně nejnovější limitovaná edice herních periferií XPG MERA EDITION GEAR, jako jsou náhlavní soupravy, myši a podložky pod myš, a speciální edice klávesnice. Herní klávesnice XPG MAGE z limitované edice MERA má jedinečný design a barevné provedení, které symbolizuje vítězství. Navíc bude k vidění herní náhlavní souprava XPG PRECOG S vybavená 50mm měniči pro vysoce kvalitní zvuk a vyrobená pro pohodlí při dlouhých sezeních. Svou premiéru bude mít herní myš XPG SLINGSHOT, jež je vybavena senzorem PMW 3360, který nabízí DPI až 12 000 a je dimenzován na 20 milionů kliknutí. Představena bude také herní podložka pod myš XPG BATTLEGROUND L MERA z limitované edice vyrobená z mikrovláken vytvořených speciální technologií. Její prostorné rozměry 420 × 335 mm se dokonale hodí na pracovní plochu hráčů.

Nové paměti pro tvůrce

ADATA nabízí novou řadu pamětí DDR5 pro tvůrce, ADATA ACE, která bude k dispozici ve dvou variantách včetně modulu DDR5 s rychlostí 6400 MT/s a modulu DDR4 s rychlostí 3600 MT/s. Paměť ADATA ACE 6400 DDR5 je vybavena vestavěnou technologií On-Die ECC a čipem PMIC, který dokáže sám opravovat vzniklé chyby. Paměťové moduly ADATA ACE jsou ideální pro úpravu obrazu v rozlišení 4K/8K, 3D modelování, renderování a animace. ACE 3600 DDR4 podporuje Intel® XMP 3.0 pro přetaktování jedním kliknutím a snadno zvládne více úloh, jako je grafický design nebo úprava obrázků. Tyto moduly využívají pečlivě vybrané čipy s nízkou latencí, které není třeba nastavovat a nevyžadují zvýšené napětí.

Společnost ADATA pokračuje v prohlubování nabídky úložišť pro tvůrce. Mezi její nejnovější úložná zařízení patří SSD LEGEND 960 a LEGEND 850. Obě podporují rozhraní PCIe 4.0 a nabízejí trvalé rychlosti čtení a zápisu až 7 400/6 800 MB/s, resp. 5 000/4 500 MB/s, což je 3-4x více než rychlosti standardních SSD disků PCIe 3.0. Dodávají se s maximální kapacitou 4 TB, resp. 2 TB, lze je instalovat do konzolí PS5 jako rozšířené úložiště a podporují nejnovější platformy Intel a AMD.

V souladu s firemní filozofií “Innovating the Future” (Inovace budoucnosti) se společnost ADATA spojila s Misterem Fredem, známým německým ilustrátorem, a uvedla na trh limitované edice pamětí ACE DDR5 6400 a LEGEND 850. Ty jsou vybaveny živými a barevnými vzory chladičů, které vyjadřují ducha a příslib značky ADATA.

Odkaz na událost: https://meraverse.adata.com

Doba konání: Od 14. července do 15. září 2022