ADATA a XPG SSD disky M.2 jsou kompatibilní s PS5

Jednotky SSD XPG GAMMIX S70 BLADE a ADATA LEGEND 840 představují skvělou volbu pro rozšíření úložiště vaší herní konzole PlayStation 5.

Společnost ADATA Technology, výrobce vysoce výkonných modulů DRAM, produktů NAND Flash, mobilního příslušenství, herních produktů, elektrických pohonů a průmyslových řešení, dnes oznámila, že dva z jejích SSD disků jsou plně kompatibilní s herní konzolí PS5. Jedná se o XPG S70 BLADE a zcela nový disk ADATA LEGEND 840. Kompatibilitu SSD disků potvrdila společnost ADATA během nedávného testování, které provedla ve svých výzkumných zařízeních.

Díky vynikajícímu výkonu, chladičům, které nabízejí účinné tepelné chlazení, a kapacitě až 2 TB, jsou tyto dva SSD disky skvělou volbou pro uživatele konzole PlayStation 5. Mohou být použity jako doplněk k jejímu vestavěnému disku či jako cenově výhodný způsob náhrady při jeho poruše. Oba SSD disky nabízejí uživatelům konzole PlayStation 5 různé možnosti, ať už se jedná o cenu, výkon a kapacitu, aby vyhovovaly individuálním potřebám a preferencím.

Jednotka SSD XPG GAMMIX S70 BLADE M.2 2280

Díky nejnovějšímu rozhraní PCIe Gen4 pomáhá SSD disk GAMMIX S70 BLADE M.2 2280 uživatelům ovládnout kybernetické bojiště s výkonem čtení/zápisu až 7 400/6 800/MB/s (více informací o kompatibilitě s PS5 najdete zde). Díky robustnímu hliníkovému chladiči odolnému vůči vysokým teplotám se disk GAMMIX S70 BLADE účinně zbavuje tepla a snižuje teploty až o 20 %. Více informací o tomto produktu najdete zde.

Jednotka SSD ADATA LEGEND 840 M.2 2280

LEGEND 840 je jedním z nejnovějších SSD disků představených společností ADATA. Využívá rozhraní PCIe Gen4 x4 a NVMe 1.4 a poskytuje rychlost čtení/zápisu až 5000/4500 MB/s pro bezproblémové a plynulé načítání her. Je také vybaven systémem SLC cache a technologií HMB (Host Memory Buffer).